Korty do badmintona

Certyfikat Jakości

Korty do badmintona produkowane z wykładziny zatwierdzonej przez BWF (Badminton World Federation) i uznane za produkty najlepszej jakości.

Przeznaczenie

Wykładzina tworząca stanowi idealne podłoże do uprawiania niemal wszystkich sportów. Korty do badmintona domyślnie są mobilne, możliwy jest jednak stały montaż.

Rekomendacje
Sportimpex jest producentem kortów dla firmy VICTOR.
Powierzchnia

Powierzchnia kortu jest antypoślizgowa oraz odporna na kurz.

Trwałość

Wysoka jakość komponentów połączona ze starannym wykonaniem gwarantuje wieloletnie użytkowanie kortu przy niezmiennych parametrach.

Komfort
Antypoślizgowa, amortyzująca mata zapewnia bardzo wysoki komfort gry i przyczynia się do lepszych wyników sportowych. Doskonała widoczność linii uzyskana dzięki niezależności od linii innych dyscyplin sportowych na obiekcie.
Konserwacja

Wysoka odporność na zadrapania minimalizuje wysiłek potrzebny do czyszczenia kortów. Należy codziennie zamiatać i średnio raz na tydzień przemyć na mokro. Na życzenie udostępniamy instrukcję konserwacji bieżącej i regeneracyjnej, wraz z listą zalecanych środków chemicznych, dla danej nawierzchni. NIE UŻYWAĆ DETERGENTÓW INNYCH NIŻ REKOMENDOWANE PRZEZ PRODUCENTA!

Oprzyrządowanie
Pełna dostępność specjalistycznych przyrządów transportowo-montażowych, czyniących proces instalacji niezwykle łatwym i możliwym do wykonania przez 2 osoby, w czasie ograniczonym do zaledwie kilku minut.
Składowanie

Wystarczy małe pomieszczenie, już od długości zaledwie 3,5 mb.

Zalety kortów 2- lub 4-częściowych:

Łatwy montaż
Przy użyciu zalecanego oprzyrządowania, do montażu i demontażu kortów wystarczą zaledwie dwie osoby.
Małe gabaryty
2-częściowy kort rolowany jest na dwie krótkie rury, natomiast 4-częściowy kort rolowany jest na cztery 2-metrowe rury, dzięki czemu na składowanie wystarczy małe pomieszczenie o długości zaledwie 3.5mb.

Gwarancja 3 lata*

*gwarancji nie podlegają: 

- uszkodzenia mechaniczne (np. zarysowania)

- uszkodzenia powstałe w wyniku korzystania z kortu w celach niezgodnych z przeznaczeniem 

- uszkodzenia powstałe w wyniku niewłaściwego składowania